24-timmars, anmälda

Listan visar dem som har garanterad plats, under förutsättning att betalning inkommer i nästa skede. När vi kan säkerställa att tävlingen kommer att kunna genomföras med planerat antal deltagare kommer de som har anmält sig få information om hur betalning sker.

Landslagsledningen har möjlighet att välja 10 löpare. Om några av dessa ingår i de redan anmälda går platsen till nästakommande person på reservlistan. Det kan komma att öppnas för fler platser senare i höst, vilket informeras om i förväg på hemsidan och i Facebookgruppen.

FörnamnEfternamnKlubbOrtFödelseårKön
JennieAhlinInas funrunnersTaberg1973K
ErikAhlrotVäxjö LöparklubbVäxjö1971M
LisaAmundssonStrömstad löparklubbSyd-Koster1960K
GabrielAnglesNacka1992M
ElisabethAnkarcronaTeam Nordic trailBankeryd1978K
SofiaAttelindUppsala1977K
MatsBerggrenInas Fun RunnersMånsarp1973M
GieselaBerghLonesome runnersHerrljunga1963K
JoakimBergmanSöderåsens FKHjärnarp1977M
FredrikBerntssonGöteborg1967M
KarolinaBiwall hellmanVästerås LKVästerås1979K
JimmieBlomqvist-RosenbergTeam ultraswedenKatrineholm1980M
IvanBretanSLDKStockholm1965M
KitCarlssonKristianstad1971K
PerChristellSkeninge ikSandared1980M
CharlottaChroneerMaxprestation sportsclubVästervik1976K
MattiasDovstenStockholm1983M
AnnikaDrakforsFalköping1980K
NiklasDrakforsFalköping1978M
StefanEdströmWalking DeadJÄRFÄLLA1970M
MattiasEkrothKarlskrona1968M
JakobEngebakkenBerghem UltraløperklubbGjerdrum1975M
JonasEnglundAltra Red TeamRimforsa1982M
ThereseEricsonKarlskrona1978K
LisaEwenGTRVisby1977K
JesperFlinkMona Tumbas slimclubTärnsjö1970M
FredrikForsströmYxsjöbergs ikHuddinge1971M
KennethFridenbornVäxjö1981M
PaulinaFridlundHärlövs ifSösdala1977K
MikaelGottbergHälle IFMölndal1984M
DavidGrannTeam Nordic TrailVäxjö1981M
TomasGustafssonKalmar1964M
LenaHammarstenWalking DeadMariefred1966K
MarcusHansanderTeam UltraswedenKungsängen1972M
ElinHarteliusIF KvilleTorslanda1982K
SiwHedlinAxa sport clubJönköping1968K
MikaelHedmanStockholm1975M
FredrikJernqvistGöteborgGöteborg1960M
AnnikaJohansonSweden Runners IFMölndal1969K
MagnusJohanssonScania Road RunnersLund1974M
MonicaJohanssonLonesome RunnersGöteborg1979K
MorganJohanssonGubbar som lubbarÖrnsköldsvik1974M
MadeleineJohanssonSweden RunnersVisby1970K
MattiasJohanssonDark trail runnersRomelanda1981M
DanielJohanssonLK gränslöstVretstorp1985M
IngelaJonssonKisa SKKisa1970K
LasseJutemarBorås LöparklubbKinnarumma1956M
MagnusKimeniusRamdala1986M
StefanLarssonWalking DeadBollebygd1968M
JensLarssonMalmö1975M
PeterLendropTeam Blekinge LFNättraby1968M
BeatriceLenkertWalking deadNacka1983K
TobiasLindÄngelholm1971M
EvaLindeMölndal Outdoor IFGunnilse1967K
AmedLorindinFit4Fight Gym IFGöteborg1995M
HenrikLowemarkScania Road RunnersLjusdal1975M
VictorLundqvistKarlskrona1981M
JoakimMelanderSweden Runners / Skillingaryds FKSkillingaryd1983M
KennethMelinImam Fun RunnersJönköping1964M
SusanneNilssonTeam UltraswedenNässjö1963K
LindaNordmarkWalking DeadJÄRFÄLLA1973K
SonnyNybergTeam NybergGislaved1986M
SaraOttingeRonneby1977K
FredrikPalmScania road runnersJönköping1975M
CarolinaPansarBorås LöparklubbDalsjöfors1984K
TobiasPerssonEskilstuna1987M
KenniePussinenUppsala LKUppsala1987M
PerRabeLaholms IFLaholm1962M
MathiasRombergHässleholms AISHässleholm1970M
SveaRoosScania Road RunnersLund2007K
AgnetaRoosScania Road RunnersLund1976K
DavidRydstedtScania road runnersLegeved1982M
StephenSandgrenSkara1988M
FredrikSjöquistTöjnan All-StarsTorslanda1980M
FredrikStjärnvySweden runnersTorslanda1974M
JessicaStrömGrödinge1979K
Anne-SofieSundholmBälingeÖstersund1945K
WillySvenssonHjortsberga1975M
RebeccaSöderqvistÖrnsköldsvik1979K
Gert-IngeTapperScania Road RunnersSödra Sandby1957M
AndreasTärnegårdHestra IFSJÖMARKEN1976M
NicklasUlvnäsWalking DeadUppsala1971M
DanVälitaloVästerås LKVästerås1971M
MattiasWellermarkIK AkeleKlockrike1978M
MagnusWikFriskis och svettis ÖrnsköldsvikÖrnsköldsvik1966M
JesperÅströmVästerås LKVästerås1969M
ChristerSvenssonVäxjö AISVäxjö1969M

24-timmars, reservlista

KönummerFörnamnEfternamnKlubbOrtFödelseårKön
1BertilPalmqvistBälinge IFUppsala1946M
2StefanLindgrenUptown RunnersSollentuna1969M
3MinaAngerUddevalla1978K
4ChristerKarlssonKalmar RC/BHRCKalmar1970M
5ConnySvahnSpringavilseTyresö1976M
6MikaelSandbergLK Nyköpings RunnersVrena1962M
7MattiasFrickFMSHörby1973M
8ChristerBroströmOk denselnSkärblacka1965M
9MariaBroströmOk denselnSkärblacka1971K
10MattiasLindsjöMikkeller Running ClubMalmö1973M
11PaulaHultzén BankKarlskrona1979K
12MaritaBjörkBorås LöparklubbMålsryd1959K
13SaraAgdahlLonesome RunnersHuddinge1982K
14LindaKlingbjerEskilstuna trail klubbFagersta1977K
15KristinaGustavssonKalmar2021K
16JonasBirgerssonGöteborg1979M
17KenHakataSollentuna1973M

12-timmars, anmälda

FörnamnEfternamnKlubbOrtFödelseårKön
JoakimAleborn SivertssonVäxjö1988M
HenrikAnderssonSkanör1971M
LindaAngermund HolmgrenRunacademyGävle1974K
TommyCarlssonLK TV88Trollhättan1967M
PerCarlssonHägersten1970M
AnnaChristofferssonSalem1986K
LindaDahlquistJönköping1972K
MiaEdofssonKungälv1972K
ÅsaEklövOK SödertörnTrångsund1972K
BennyErikssonFair Trade RunnersSigtuna1972M
KlasForsbergTeam SnigelGustavsberg1964M
EmilieFribergÅkersberga1978K
MattiasFrickFMRHörby1973M
PatrikGullerströmTurebergSollentuna1976M
SofiaKayLK TV88Vänersborg1976K
MagnusKristianssonLK TV88Trollhättan1972M
MatthiasKöhlerHell UltraløperklubbKarlskoga1972M
PeterLidströmBohus1979M
PatrikLindborgKalmar rcKalmar1973M
KennethM ForsbergKalmar RC TriathlonFärjestaden1966M
OlaNetzènTeam KungälvÄlvängen1972M
YlvaNygrenLonesome RunnersTorshälla1966K
JesperOlssonVäxjö1989M
MarcusOttossonRunacademyHässleholm1975M
JaanaPulkkisLonesome runnersGävle1960K
LouiseRydstedtLegeved1982K
MariaSkirmarkVetlanda1979K
PaulaThitzStockholm1988K
CaroleVennevoldLidingö1972K
KristianWaalenSpiridon LLLTranby1949M

12-timmars, reservlista

KönummerFörnamnEfternamnKlubbOrtFödelseårKön
1CalleHallsboKarlstad1972M
2OscarLindeborgStockholm1982M
3AnnaLindströmSkärblacka1981K
4JessicaLampaKarlstad1982K
5LinusSchrabArlöv1977M
6JohanStålhammarGemla1984M
7KristianKornhagMalmö1981M
8PaulaHultzén BankKarlskrona1979K
9JörgenHavsengTeam KungälvGöteborg1977M
10MariaHavsengTeam KungälvGöteborg1977K
11HenrikClaesénTeam KungälvNödinge1980M
12ElinHammarsten0-24Enköping1983K
13AnnaTrankellSundbyberg1975K
14SofiaFribergTeam KungälvÄlvängen1980K

6-timmars, anmälda

FörnamnEfternamnKlubbOrtFödelseårKön
KarolineAlvångerVäxjö1970K
PeterAnderssonVäxjö LöparklubbVäxjö1974M
LinnBescherKalmar FriskisKalmar1991K
MaritaBjörkBorås LöparklubbMålsryd1959K
KristinaBohmanÄlvsbyn1976K
PerCaménBorås LöparklubbBrämhult1955M
JonasHemströmLindome RunnersTrångsund1974M
StefanHerbstHuddinge1975M
JanHägerOK SödertörnTrångsund1964M
MollyJohanssonHeja MollyRomelanda2009K
MikaJohansson-LineredEskilstuna1974M
JeanetteLe mahieuJönköping1974K
Michaelle MahieuJönköping1969M
PärLindbäckFalkenberg RRFalkenberg1985M
JesperLinderssonNybro1975M
ErikMagnusson-Karlskrona1967M
NinaMelanderSkillingaryd FKSkillingaryd1989K
CamillaNybergTeam NybergGislaved1989K
HannaPalmFärjestadens motions ifFärjestaden1997K
MatildaPersson SjödellScania Road Runners (SRR)Malmö1975
StefanPeterssonLinköpings MotorsällskapLinköping1974M
AnnaRombergHässleholms AISHässleholm1974K
KerstinSandVäxjö LöparklubbVäxjö1958K
TorbjörnSjölanderÖrebro AIKÖrebro1961M
ErikaSjöströmFalun1988K
TommySjöströmFalun1960M
LennartSkoogStenungsunds OKStenungsund1946M
KerstinSvenssonWalking DeadFristad1966K
HansWesterbackLidingö1958M
MartinaÖstensonKristianstad1999M

100 km, anmälda

Listan uppdateras inte automatiskt, så fler kan ev. ha tillkommit.

Uppdaterad 2021-07-29 kl. 09:25

FörnamnEfternamnKlubbOrtFödelseårKön
AnnikaAskengren BergLK TV88Trollhättan1960K
AndreasBohmanRisinge LöparkamraterÅryd1972M
JacobJohanssonLoffesLidingö1986M
LinaKarlssonEn av tre Running clubUddevalla1977K
TinaLindmanLinköping1967K
KristofferLooScania Road RunnersLund1997M
ChristianMalmströmTeam BlekingeLyckeby1980M
HannesSvenssonUmaraStockholm1988M
HenrikDaneskogScania Road RunnersBjärred1983M
MikaelMaschmannMariefred1979M
JosefHamberIS GötaLandskrona1982M
NikitaSteinerHässelby SKVästerås1994K
Pétur SturlaBjarnasonRunacademy IFKalmar1980M
YoussefAlkhousIFK HalmstadHalmstad1991M
AndreasBlombergBorås1980M
AnnaHedenfeldtVäxjö löparklubbVäxjö1981K
ErikOlofssonIF Mantra sportUppsala1979M
BeatriceTaavoFalkenbergs RRFalkenberg1979K
OscarSjölanderMajornas IKVästra Frölunda1969M
SebastianNyvallDannike1986M
HannaAhlOskarshamn RCPåskallavik1988K
VeronicaLindbergSweden RunnersSollentuna1980K
HelenaHjördisdotterLonesome RunnersTyresö1970K
GunillaKidmarkTrailrunning SwedenMölnlycke1971K
ArthurThiryUllevi FriidrottHorred1960M
MartinaGustafssonVäxjö löparklubbVäxjö1983K
PeterGlansBålsta IKBålsta1966M
SofiaByhlinderIFK Mora friidrottFalun1984K

Pin It on Pinterest