Startlista 24H

StartnrNamnFöddKlubbKlass
137Gert Gustavsson1959Team Blekinge LFM55
138Mikael Sandberg1962HuddingeM50
139Daniel Roxvret1985IK NocOut.seM
140Torbjörn Gyllebring1981Team Nordic TrailM35
141Siv Hedlin1968BorK45
142Henrik Roos1979Scania Road RunnersM35
143Jens Larsson1975MalmöM
144Julius Ulltjärn2004Linköpings LöparklubbMot.
145Bianca Ulltjärn2002Linköpings LöparklubbMot.
146Louise Ulltjärn2006Linköpings LöparklubbMot.
147Jakob Jern1964Real Fighter Muay-Thai LundMot.
148Ivan Bretan1965SthlmMot.
149Håkan Sjöö1940Växjö LKM75
150Hans Nyberg1963Team Ultrasweden LKM50
151Lotta Thörn1975Scania Road RunnersK40
152Emil Falkek1974Falkenbergs RRM40
153Marika Falkek1974Falkenbergs RRK40
154Maria Broström1971OK DenselnK45
155Peter Lendrop1968Team Blekinge LFM45
156PerOla Axelsson1963Stockholm LDKM50
157Liselotte Ågren1976Alingsås IFK40
158Martin Scharp1968Malmö LöpM45
DNSAmanda Nolhage1989Team Hybrid FitnessMot.
159Jörgen Nilsson1950Vi som springerM65
160Mats Liljegren1976Team Skavsåret IFM40
161Jimmie Blomqvist1980KatrineholmMot.
162Jens Rydberg1958Växjö LKMot.
163Tommy Tedelund1963Stockholm LDKM50
164Jörgen Havseng1977Trafikverkets Fritidsförening GöteborgM35
165Mikael Jonsson1966Västerås LKM50
166Robert Brinck1967Västerås LKM45
167Hans-Inge Lindeskov1949Team Ultrasweden LKM65
168Lisa Amundsson1960Strömstads LöparklubbK55
169Jörgen Lindvall1963Team Ultrasweden LKM50
170Jonas Wängberg1972Västerås LKM40
171David Rydstedt1982FjälkingeMot.
172Kari Sulonen1957Team Ultrasweden LKM55
173Britt Sulonen1958Team Ultrasweden LKK55
174Fredrik Olsson1972Tjalve IFM40
175Ove F Sunnervall1971Umara Sports ClubM45
176Henrik Lowemark1975LjusdalMot.
177 (DNS)Kurt Gustavsson1946Hultsfred LKM70
178Marc Karlsson1975GarphyttanMot.
179Bertil Palmqvist1946Bälinge IFM70
180Maria Edofsson1972Team Kungälv ISK40
181Robert Karlsson1981OK NorrvirdarnaM35
182Johnny Hällneby1972Vallentuna FKM40
183Göran Palmgren1968Västerås LKM45
184Luc De Jaeger-Braet1957Belgien Team 24 HM55

Startlista 12H

StartnrNamnFöddKlubbKlass
DNSNamida Aneskans1985Team Blekinge LFM
185Matthias KöhlerBerber ISMot.
186Kristina Sörensen1960Team FaktaMot.
187Ulla Lembke1959Team FaktaMot.
188Peter Lembke1971Team FaktaMot.
189Magnus Bodin1967Björnstorps IFM45
190Daniel George1976StockholmMot.
191Anna Hagström1976Kungsörs SKK40
192Hasse Ursfält1951Urshults IFMot.
193Diana Kämpe1974KFUM Atletik DanmarkK40
194Niclas Dia1964Rolls-Royce IFMot.
195Owe Gustavsson1956Apladalens LKM60
196Sofia Kay1976LK TV88K40
197Annika Askengren Berg1960LK TV88K55
198Roger Kjellson1969Team Blekinge LFM45
199Mattias Johansson1981Lonesome RunnersM35
200Jessica Aideborn1981IK JoggK35
201Kristian Ekfors1972Insamlingen 1 kr/kmMot.
202David Bodiroza1971Falkenbergs RRMot.
237Jonathan Askesjö1982Free NatureMot.
239Kenneth M Forsberg1966Kalmar RCM50
241Daniel Elowson1984IK GranitM
246Camilla Welling1971GustavsbergMot.

Startlista 6H

StartnrNamnFöddKlubbKlass
203Marcus Ottosson1975Hässleholms AISM
204Gabriel Ulltjärn2000Linköpings LöparklubbMot.
205Alexander Ulltjärn1971Linköpings LöparklubbMot.
206Daniel Johansson1985IK GränslöstM
207Christer Broström1965OK DenselnM50
208Niklas Fredlund1965Team Ultrasweden LKM50
209Eddy Hultgren1959Team Blekinge LFM55
210Andreas Bohman1972Risinge LöparkamraterM40
211Andreas Bolmgren1973VäxjöM40
212Lars-Göran Olausson1952Team Blekinge LFM60
213Lars Jutemar1956SOK KnallenM60
214Victoria Borg1980Team Ultrasweden LKK35
215 (DNS)Hanna Bogren1988Hultsfred LKK
216Anki Dalebjörk1968Lilla EdetMot.
217Peter Dalebjörk1965Team Ultrasweden LKM50
218Camilla Lundberg1973SOK KnallenK40
219Johan Falk1988Umara Sports ClubMot.
220Karoline Alvånger1970Växjö LKK45
221Louice Rydstedt1982FjälkingeMot.
222Pelle Janvig1977Umara Sports ClubM35
223Georg Hällstorp1973Vi som springerM40
224Yudith Hernandez1989Varbergs GIFK
225Gert-Inge Tapper1957Björnstorp IFM55
226Mattias Ekman1982Apladalens LöparklubbM
227Micael Lindqvist1972Apladalens LKM40
228Thomas Ohlsson1968Apladalens LKM45
229Stefan Molin1969Apladalens LKM45
230Anita Jönsson1963Högby IFK50
231Per Skarstedt1972Apladalens LKMot.
232Lina Karlsson1977UddevallaMot.
233Anders Linusson1974Apladalens LKMot.
234Camilla Ahlberg1985Runacademy IFK
235Daniel Westergren1975Öppna Kanalen VäxjöMot.
236Therese Fredriksson1986SOK KnallenK
238Simon Sköld1983Västerås LKM
240Björn Tibbelin1975Risinge LöparkamraterMot.
242Namida Aneskans1985Team Blekinge LFM
243Owe Gustavsson1956Apladalens LKM60
244Anna Lindgren1978SOK KnallenMot.
245Rasmus Stenemo 1981Axa Sports Club M35
X

Pin It on Pinterest

X